Count per Day - en to uk translation catalogue (174 entries)

en: "Count per Day" updated to version %s.
uk: "Count per Day" Оновлено до версії %s.

en: Action
uk: Дія

en: Add this value to "Total reads".
uk: Установити це значення в "Всього читаннь".

en: Add this value to "Total visitors".
uk: Установка цього значення в "Усього користувачів".

en: All collected data until %s will deleted.
uk: Всі зібрані дані до %s буде видалено.

en: Anonymous IP
uk: Анонімний IP

en: Auto counter
uk: Авто лічильник

en: Backup
uk: Резервне копіювання

en: Backup failed! Cannot open file
uk: Резервне копіювання не вдалося! Не вдається відкрити файл

en: Backup of %s entries in progress. Every point complies %s entries.
uk: Резервне копіювання %s записи в прогрес. Відповідає кожній точці %s записи.

en: Backup of counter options and collection saved in %s.
uk: Резервне копіювання лічильник варіантів і колекції, збережені у %s.

en: Backup of counter table saved in %s.
uk: Резервне копіювання таблиці лічильник, збережені у %s.

en: Backup the database
uk: Резервне копіювання бази даних

en: Bots to ignore
uk: Ігнорувати пошукові системи

en: Browsers
uk: Браузери

en: Bug? Problem? Question? Hint? Praise?
uk: Помилка? Проблема? Питання? Підказка? Хвала?

en: Cache
uk: Кеш

en: Category
uk: Категорія

en: Chart - Days
uk: Графік - Дні

en: Chart - Height
uk: Графік - висота

en: Clean the database
uk: Очистити бази даних

en: Click here
uk: Натисніть тут

en: Client
uk: Клієнт

en: Clients and referrers
uk: Клієнти та джерела

en: Collect old data
uk: Збирати старі дані

en: Collection in progress...
uk: Триває збір...

en: Counter
uk: Лічильник

en: Counter entries until %s collected and counter table %s optimized (size before = %s &gt; size after = %s).
uk: Лічильник записів до %s зібрані та боротьби таблиці %s оптимізований (Розмір перед = %s &gt; Розмір після = %s).

en: Counter reseted.
uk: Лічильник оновлено

en: Counter starts on
uk: Лічильник починається з

en: Countries
uk: Країни

en: Countries updated. <b>%s</b> entries in %s without country left
uk: Країни оновлені. <b>%s</b> записів в %s залишилось без країни

en: Counts automatically single-posts and pages, no changes on template needed.
uk: Рахує автоматично окремі повідомлення і сторінки, ніяких змін в шаблон не потрібно".

en: Create a backup of the counter table %s in your wp-content directory (if writable).
uk: Створити резервну копію таблиці лічильник %s в каталозі wp зміст (якщо для запису).

en: Current size of your counter table %s is %s.
uk: Поточний розмір таблиці лічильник %s є %s.

en: Currently your collection contains data until %s.
uk: В даний час вашої колекції містить дані до %s.

en: Dashboard
uk: Панель

en: Database cleaned. %s rows deleted.
uk: База даних очищена. %s строк видалено.

en: Date
uk: Дата

en: Debug mode
uk: Режим відлагодження

en: Delete old collection and create a new one which contains only the data currently in counter table.
uk: Видалення старої колекції і створити новий список, який містить лише дані в даний час лічильник таблиці.

en: Delete old data...
uk: Видалити старі дані...

en: Delete these %s counts
uk: Видалити ц і%s лічильників

en: Do not load the stylesheet "counter.css" in frontend.
uk: Не завантажити стиль "counter.css" у інтерфейс.

en: Download a new version of GeoIP.dat file.
uk: Завантажити нову версію файла GeoIP.dat

en: Edit Post
uk: Редагувати повідомлення

en: End
uk: Кінець

en: Entries per pass
uk: Записи за пас

en: Front page displays
uk: Відображати на першій сторінці

en: GeoIP - Countries
uk: GeoIP - Країни

en: Get Visitors per Post...
uk: Отримати відвідувачів на посаду...

en: Height of the biggest bar
uk: Висота найбільшого стовпчика

en: Here you can change the date of first count and add a start count.
uk: Тут ви можете змінити дату першого відрахунку і задати початок відрахунку.

en: Here you can delete the tables and disable "Count per Day".
uk: Тут можна видалити таблиці і відключити "Count per Day".

en: Here you can start the installation functions manually.<br/>Same as deactivate and reactivate the plugin.
uk: Тут ви можете почати установку функції вручну.<br/>Так само, як відключити і повторно активувати плагін.

en: How many countries do you want to see on dashboard page?
uk: Скільки країн ви хотіли б бачити на приладовій панелі сторінки?

en: How many days do you want look back?
uk: На скільки днів ви хочете озирнутися назад?

en: How many entries should be saved per pass? Default: 10000
uk: Скільки записів повинна бути збережена за пас? Default: 10000

en: How many posts do you want to see on dashboard page?
uk: Скільки повідомлень ви хочете бачити на приладовій панелі сторінки?

en: How many referrers do you want to see on dashboard page?
uk: Скільки джерел ви хочете бачити на приладовій панелі сторінки?

en: I use a cache plugin. Count these visits with ajax.
uk: Я використовую кеш плагінів. Рахувати ці візити за допомогою Ajax.

en: If "Count per Day" only disabled the tables in the database will be preserved.
uk: Якщо "Count per Day" активований, таблиці в базі даних будуть збережені.

en: If "Count per Day" re-installed, the counter starts at 0.
uk: Якщо "Count per Day" було перевстановлено, лічильник починається з 0.

en: If your PHP memory limit less then 50 MB and you get a white page or error messages try a smaller value.
uk: Якщо ваш PHP пам'яті обмежити менше потім 50 МБ і ви отримаєте білу сторінку або повідомлення про помилку, спробуйте менші значення.

en: Installation of "Count per Day" checked
uk: Установка "Count per Day" перевірено

en: Keep entries of last %s full months + current month in counter table.
uk: Зберегти записи останнього %s повний місяць поточний місяць в таблиці лічильник.

en: Latest Counts
uk: Останні підрахунки

en: Latest Counts - Days
uk: Останні рахунки - Дні

en: Latest Counts - Posts
uk: Останні рахунки - Повідомлення

en: License
uk: Ліцензія

en: Local URLs
uk: Місцеві URL

en: Logged on Users
uk: Зареєстрованих користувачів

en: Map
uk: Карта

en: Mass Bots
uk: Масові Пошукові системи

en: Mass Bots cleaned. %s counts deleted.
uk: Таблиця Пошукових систем очищена. %s записів видалено.

en: More informations about GeoIP
uk: Більш детальна інформація про GeoIP

en: Most visited day
uk: Найбільш відвідуваних день

en: NO Stylesheet in Frontend
uk: НЕМАЄ стилів в інтерфейс

en: New GeoIP database installed.
uk: Нова база даних GeoIP встановлена.

en: Normally new data will be added to the collection.
uk: Зазвичай нові дані будуть додані до колекції.

en: Notes
uk: Записки

en: Online time
uk: Час з'єднання

en: Options deleted
uk: Параметри видалено

en: Options updated
uk: Налаштування збереженні

en: Other
uk: Інші

en: Pages
uk: Сторінки

en: Plugin
uk: Плагін

en: PostID
uk: ID повідомлення

en: Posts
uk: Повідомлення

en: ReActivate the plugin
uk: Активувати плагін

en: ReActivation
uk: Реактивація

en: Reads
uk: Читання

en: Reads last week
uk: Читаннь минулого тижня

en: Reads per Country
uk: Читання по країнам

en: Reads per day
uk: Читання в день

en: Reads per month
uk: Читаннь в місяць

en: Reads today
uk: Читаннь сьогодні

en: Reads yesterday
uk: Читаннь вчора

en: Referrer
uk: Джерела

en: Referrers - Days
uk: Джерела - Дні

en: Referrers - Entries
uk: Джерела - Входження

en: Reset the counter
uk: Скидання лічильника

en: Save URL only, no query string.
uk: Збережіть URL тільки, немає рядка запиту.

en: Save and show clients and referrers.<br />Needs a lot of space in the database but gives you more detailed informations of your visitors.
uk: Зберегти і показати клієнтів і джерела. <br />Потребує багато місця в базі даних, але надає більш детальну інформацію про ваших відвідувачів.

en: Seconds for online counter. Used for "Visitors online" on dashboard page.
uk: Секунд для он-лайн лічильника. Використовується для " Відвідувачей онлайн " на приладовій панелі сторінки.

en: Set the %s capability %s a user need:
uk: Встановити на %s можливості %s користувачеві необхідно:

en: Settings
uk: Настройки

en: Show
uk: Показати

en: Show "Reads per Post" in a new column in post management views.
uk: Показати "Читачів на повідомлення" в новій колонці в управлінні записами.

en: Show all IPs with more than %s page views per day
uk: Показати всі IP-адреси з більш ніж %s переглядів сторінок на день

en: Show debug informations at the bottom of all pages.
uk: Показати відлагоджувальну інофрмацію в нижній частині всіх сторінок.

en: Show in lists
uk: Показувати в списках

en: Show local referrers too.
uk: Показати місцеві джерела теж.

en: Sorry, an error occurred. Try again or check the access rights of directory "geoip" is 777.
uk: Вибачте, сталася помилка. Спробуйте ще раз або перевірьте права доступу каталогу "GeoIP" є 777.

en: Sorry, necessary functions (zlib) not installed or enabled in php.ini.
uk: На жаль, необхідні функції (Zlib) не встановлені або не включені в php.ini.

en: Start
uk: Старт

en: Start Values
uk: Початкові дані

en: Start count
uk: Почати рахувати

en: Start date
uk: Дата початку

en: Statistics
uk: Статистика

en: Stylesheet
uk: Таблиця стилів

en: Substring of the user agent, separated by comma
uk: Підрядок агента користувача, розділених комою

en: Support
uk: Підтримка

en: Table %s deleted
uk: Таблиця %s видалена

en: Tag
uk: Тег

en: The %s most visited posts in last %s days:
uk: %s самих відвідуваних повідомлень за останні %s днів.

en: The %s referrers in last %s days:
uk: %s джерел в останні %s днів:

en: These tables (with ALL counter data) will be deleted.
uk: Ці таблиці (з усіма даними лічильника), будуть видалені.

en: This post
uk: Це повідомлення

en: Time for Count per Day: <code>%s</code>.
uk: Час для Count per Day: <code>%s</code>.

en: Title
uk: Назва

en: Tools
uk: Інструменти

en: Total reads
uk: Всього читаннь

en: Total visitors
uk: Усього користувачів

en: UNINSTALL Count per Day
uk: Видалити Count per Day

en: Uninstall
uk: Видалити

en: Update GeoIP database
uk: Оновлення бази даних GeoIP

en: Update old counter data
uk: Оновлення старих даних лічильника

en: Update options
uk: Параметри оновлення

en: Views
uk: Переглядів

en: Visitors
uk: Відвідувачі

en: Visitors currently online
uk: Відвідувачі даний час в мережі

en: Visitors last week
uk: Відвідувачів на минулому тижні

en: Visitors online
uk: Відвідувачів онлайн

en: Visitors per Country
uk: Відвідувачів по країнах

en: Visitors per day
uk: Відвідувачів у день

en: Visitors per month
uk: Відвідувачів за місяць

en: Visitors per post
uk: Відвідувачів повідомлення

en: Visitors today
uk: Відвідувачів сьогодні

en: Visitors yesterday
uk: Відвідувачів вчора

en: WARNING
uk: УВАГА

en: Who can see it
uk: Хто це може побачити

en: Write a comment on the <a href="%s">plugin page</a>.
uk: Написати коментар на <a href="%s">сторінці плагіна</a>.

en: Yes
uk: Так

en: You are sure to disable Count per Day and delete all data?
uk: Ви впевнені, що хочете відключити Count per Day і видалити всі дані?

en: You can clean the counter table by delete the "spam data".<br />If you add new bots above the old "spam data" keeps in the database.<br />Here you can run the bot filter again and delete the visits of the bots.
uk: Ви можете очистити лічильник таблиці видаливши "Спам". <br />Якщо ви додаєте нових ботів над старими "Спам" які є в базі даних. <br />Тут ви можете запустити бот-фільтр знову і видалити візити ботів".

en: You can collect old data and clean up the counter table.<br/>Reads and visitors will be saved per month, per country and per post.<br/>Clients and referrers will deleted.
uk: Можна збирати старі дані та очищення таблиці лічильник.<br/>Переглядів і відвідувачів буде збережено на місяць, в країні і за пост.<br/>Клієнтів і посилаються, буде видалено.

en: You can get the country data for all entries in database by checking the IP adress against the GeoIP database. This can take a while!
uk: Ви можете отримати дані по країнах для всіх записів в базі даних, перевіряючи IP-адреси по базі даних GeoIP. Це може зайняти деякий час!

en: You can reset the counter by empty the table. ALL TO 0!<br />Make a backup if you need the current data!
uk: Ви можете скинути лічильник шляхом очищення таблиці. ВСІ НА 0! <br />Зробіть резервну копію, якщо вам потрібні поточні дані!

en: Your old Counter starts at?
uk: Ваш старий лічильник починався з?

en: Your wp-content directory is not writable. But you can copy the content of this box to a plain text file.
uk: Ваш wp-вміст каталогів не є записуваним. Але можна копіювати вміст цього поля текстовий файл.

en: add
uk: Додати

en: and higher are allowed to see the statistics page.
uk: і вище, можуть побачити на сторінці статистики.

en: count too
uk: Враховувати також

en: custom
uk: Користувальницькі

en: delete
uk: Видалити

en: drag and drop to sort
uk: перетягування для сортування

en: edit
uk: Змінити

en: no data found
uk: Нічого не знайдено

en: save
uk: Зберегти

en: show
uk: показати

en: to finish the uninstall and to deactivate "Count per Day".
uk: Для завершення видалення і відключення "Count per Day".

en: until User Level
uk: до рівня користувача

en: update next
uk: Оновити наступний
